هوالرزاق
امروز: دوشنبه 31 خرداد 1400

قوانین سایت

۱- این‌سایت در سامانه پرداخت آنلاین زرین پال که دارای مجوز نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی میباشد، ثبت شده و تمامی خدمات این سایت با پذیرش قوانین جمهوری اسلامی ایران به کاربران ارائه می شود.

۲- این وب‌سایت فقط مسئولیت فروش بلیت برنامه‌های دارای مجوز فعالیت تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران را برعهده دارد و هیچ مسئولیت دیگری من‌جمله محتوای برنامه برگزار شده ندارد.

۳- پس از تهیه بلیت و پرداخت به هیچ‌وجه امکان تغییر، تعویض و یا استرداد بلیت٬ وجود ندارد و دارنده مشخصات مندرج در رسید بلیت صاحب آن بلیت شناخته می‌شود. لطفا در هنگام خرید و درج مشخصات دقت فرمایید.

۴- در صورت وجود هرگونه مغایرت در بلیط برنامه و یا مشخصات مربوط به صاحب بلیت (خریدار) هیچ مسئولیتی متوجه مسئولین فروش و برگزاری نخواهد بود و مسئولین در صورت صلاح‌دید می‌توانند از ورود فرد به سالن جلوگیری کنند.

۵- در صورت کنسل شدن برنامه‌، استرداد مبلغ بلیت فقط در صورت تصمیم برگزارکنندگان برنامه همراه با اطلاع‌رسانی انجام خواهد پذیرفت.

۶- فروش بلیت برنامه‌ها در تاریخ مقرر شروع و به پایان خواهد رسید. بدیهی‌ست در صورت باقی‌ماندن بلیت هریک از برنامه‌ها پس از اتمام آن برنامه٬ بلیت فاقد اعتبار است.

۸- با استفاده از سایت اجازه استفاده از شماره و ایمیل را به سایت برای ارسال پیامهای مرتبط با برنامه های فرهنگی-هنری را می‌دهید.

۹- استفاده و خرید از این وب‌سایت به معنی پذیرش تمامی قوانین آن است.

۱0- این قوانین با یا بدون اطلاع کاربران در طول زمان ممکن است تغییر نماید. مسئولیت مطالعه و اطلاع از آن‌ها برعهده کاربر می‌باشد.
خبرنامه پیامکی
» برای اطلاع از آخرین رویدادهای فرهنگی و هنری شهر تبریز ، شماره موبایل خود را در سامانه خبرنامه ثبت کنید.
مرکز پشتیبانی سایت
» درصورت نیاز به پیگیری خرید بلیت و همچنین درخواست فروش بلیت از طریق سایت تبوال با ما تماس بگیرید

09930757085
موسسه خیریه محک
نمایش بهتر و سریع تر
» توصیه می شود برای نمایش بهتر و سریع تر از مرورگر فایرفاکس یا کروم استفاده کنید.

دانلود فایرفاکس (Mozilla Firefox)
دانلود کروم (Google Chrome)
دوستان و همکاران
همراه تبوال